Jak dodać ofertę – krok po kroku

« powrót
Dodawanie wpisów dotyczących ofert usług psychologów, trenerów, coauchów, a także osób i instytucji prowadzących warsztaty rozwoju osobistego, możliwe jest po zarejestrowaniu konta w naszym serwisie.

 

W celu rejestracji konta należy przejść do formularza rejestracyjnego, poprzez kliknięcie ikony zaloguj po prawej stronie witryny.

 

 

 

Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, lub poprzez połączenie logowania na naszej stronie z serwisem Facebook:

 

 

 

Po zarejestrowaniu konta przechodzimy do swojego profilu, zawierającego nasze dane, które w tym miejscu można edytować, a także zarządzać hasłem:

 

 

 

Na stronie konta można również dodawać wpisy. Można tego dokonać na dwa sposoby, albo poprzez link +Dodaj nowy wpis, który znajduje się pod naszymi danymi:

 

 

 

Lub poprzez ikonę Dodaj nowy wpis, która jest zawsze widoczna z prawej strony, niezależnie od tego, w jakim miejscu StrefRozwoju.pl aktualnie jesteśmy (a więc nie ma konieczności ciągłego wracania na stronę swojego konta):

 

 

 

Dodawanie wpisu

 

Po kliknięciu na link +Dodaj nowy wpis lub na ikonę dodawania wpisu, przechodzimy do odpowiedniego formularza. Postępujemy zgodnie z isntrukcją, wybierając kolejne dostępne opcje.

 

Wybór kategorii:

 

 

 

Wybór podkategorii:

 

 

 

A następnie uzupełniając dane o naszej ofercie w odpowiednich rubrykach formularza.

 

 

 

Po kliknięciu opcji Wyślij zostajemy poinformowani, że wspis został zapisany i poproszeni o Aktywację ogłoszenia:

 

 

 

Po powrocie na stronę moje konto widzimy swój wpis w kolumnie moje wpisy. Kolumna ta zawierać będzie wszystkie wpisy dodane przez klineta, a także posiada kilka ważnych funkcji.

 

 

 

Po kliknięciu na pierwszą ikonę ręki przechodzimy do podglądu swojego ogłoszenia na stronie StrefyRozwoju.pl.

 

Druga funkcja prezentuje informacje o statystykach oglądalności oferty, jej ocenie, komentarzach:

 

 

 

Kolejna funkcja umożliwia edycję dodanego już wpisu.

 

Czerwony krzyżyk umożliwia usunięcie oferty.

 

Ostatnia funkcja oznaczona gwiazdką umożliwia nam promowanie swojego wpisu w boxach na stronie.

Dodaj komentarz